Crunchy Sea Snack FORZA10

24 lutego 2020

Linia przysmaków, dwa rodzaje ryb, trzy różne kształty!

Te specjalne przekąski dla psów to wyjątkowe przysmaki przygotowane w 100% z wysuszonej skóry ryb śledziowatych, dorsza i karmazyna atlantyckiego, niezrównanego źródła białka o wysokiej wartości odżywczej. Pochodzące z nieskazitelnej Islandii są wolne od resztek chemicznych i farmakologicznych, które mogą stanowić zagrożenie, zwłaszcza oksytetracykliną, którą zidentyfikowaliśmy jako przyczynę toksycznych i zapalnych uszkodzeń komórek*, a która jest często spotykana w wielu przekąskach. Zdrowe i smaczne, są wyjątkową alternatywą dla ciastek dla psów i mają kształt rurek, paluszków i kostek.

Rolki, paluszki i kostki

Wysublimowana przekąska: ich szczególna receptura jest wynikiem specyficznego procesu produkcji skóry ryb, zwanego sublimacją. Proces ten pozwala na szybsze wysuszenie skóry ryby poprzez zatrzymanie w niej wszystkich składników odżywczych (witamin, minerałów, Omega3) i utrzymanie jej aromatu, zapachu i smaku.
– Bez zbóż
– Jedno białko: 100% rybiej skóry
– Tylko islandzkie ryby bogate w kwasy tłuszczowe Omega3
– Idealne dla wszystkich ras i grup wiekowych (od 4 miesięcy)
– Zrównoważone rybołówstwo z poszanowaniem przyrody
– Zalecane również u osobników nadwrażliwych
– Bez dodatków

Z morza do miski w 24 godziny:

Nasze Crunchy Sea Snacks produkowane są w naszej fabryce na Islandii. Szybki czas produkcji pozwala zachować świeżość i wartości odżywcze.

Dorsz

Ryba dobrze znana i rozpowszechniona ze względu na swoje dobroczynne właściwości odżywcze. Jej mięso jest bogate w białko i ubogie w tłuszcz. Obecne tłuszcze to w większości te wielonienasycone, zwłaszcza Omega3, które stanowią jej dużą część.

Karmazyn atlantycki

Ryba o delikatnym smaku, łatwostrawna, bogata w białka i uboga w tłuszcze, z czego większość jest wielonasycona. Większą część stanowią kwasy tłuszczowe Omega3.

Przekąska z nieskażonej Islandii

Islandia jest prawdziwą, nietkniętą oazą z krystalicznie czystą wodą, oddaloną od wszelkich zanieczyszczeń przemysłowych. Wyspa obfitująca w ryby wszystkich gatunków i zwierząt hodowanych na wolności lub metodami ekstensywnymi, których życie jest ściśle związane z rytmem i przestrzenią natury. Pozwala to zwierzętom na pobranie naturalnej i fizjologicznej ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z serii Omega3/6 obecnych w trawie, co ma podstawowe znaczenie dla dobrego samopoczucia organizmu i elastyczności tkanek

Zintegrowany Program Żywienia

Nadużywanie wyłącznie suchej paszy, zwłaszcza jeśli składa się ona z kilkudziesięciu składników, może jednocześnie przeciążać zarówno układ moczowy, wpływając w znacznym stopniu na patologie, jak i układ odpornościowy, zwiększając ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych i nietolerancji. Kompletny program żywieniowy musi zatem obejmować stosowanie chrupek, mokrej karmy dla psów i przekąsek, które są skoordynowane synergistycznie i opierają się na surowcach wolnych od najbardziej szkodliwych substancji, dzięki czemu możecie dawać Waszym psom przekąskę, kiedy tylko zechcecie. Firma SANYpet wybudowała na Islandii dwa zakłady produkcyjne, aby zrealizować swój najbardziej ambitny projekt: Zintegrowany Program Żywienia I.N.P.