Karma dla sterylizowanych kotów: Mr. Fruit Neutered

13 lipca 2020

Sterylizowany kot

Sterylizowane koty, zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej, nie mogą być karmione w taki sam sposób jak każdy inny kot. Nie dlatego, że chcemy go dyskryminować, ale dlatego, że operacja może przynieść pewne konsekwencje. Ich metabolizm jest wolniejszy, przez co są bardziej podatni na nadwagę i jej problemy, mogą również wystąpić kłopoty z układem moczowym. Szczególnie u samca kota może zwiększać ryzyko wystąpienia kamieni struwitowych i zapalenia pęcherza moczowego.

Najlepsza sterylizowana karma dla kotów

Koty, podobnie jak my, mają różne potrzeby w zależności od etapu życia i nie wszyscy żyją w ten sam sposób. Forza10 pomyślała o każdym z nich, tworząc serię produktów spożywczych Mr Fruit  o różnych kolorach, które różnią się obecnością substancji botanicznych, których najbardziej potrzebują.

FORZA10 Mr. Fruit Neutered z żółtymi owocami to ukłon w stronę sterylizowanych kotów: niskie stężenie tłuszczów i kontrolowane spożycie minerałów odpowiedzialnych za tworzenie się kamieni struwitowych w moczu.

Kurczak, wysokiej jakości i pochodzenia włoskiego, dobrze współgra z innymi składnikami produktu zapewniającego wyjątkową i doceniane smak.