Legend Skin: najlepsza karma dla psów na alergie skórne

Legend Skin: najlepsza karma dla psów na alergie skórne
27 maja 2019

Karma dla psów na alergie skórne

Szukasz karmy na alergie skórne u psów? Jesteś już na zwycięskiej pozycji, ponieważ zdałeś sobie sprawę, że w większości przypadków jedzenie jest głównym winowajcą. Dlatego jesteś na dobrej drodze do zdrowia.

Legend Skin jest rozwiązaniem – idealną karmą na nietolerancje pokarmowe, w których skóra jest „narządem docelowym”.

Choroby skórne (alergie skórne), zwłaszcza swędzenie, łupież, zapalenie skóry matowa sierść, łojotok i piodermia, którym często towarzyszy nieprzyjemny zapach, są powszechnym i częstym problemem. Nasze badania kliniczne wykazały bliski związek pomiędzy nietolerancjami, alergiami a odżywianiem

Przyczyna wielu alergii skórnych

Nasz Dział Badań i Rozwoju był pierwszym na świecie, który odkrył decydujący wpływ na zdrowie zwierząt, jaki ma farmakologiczna pozostałość obecna w mięsie pochodzącym z rolnictwa intensywnego: oksytetracyklina. Ten antybiotyk, powszechnie i legalnie wykorzystywany w hodowli intensywnej, szczególnie kurczaków, stanowi fundamentalną przyczynę najczęstszych dolegliwości dotykających nasze zwierzęta (tj. alergie pokarmowe u psów).

Jeśli nietolerancja na jeden lub więcej produktów spożywczych dotyczy skóry jako „narządu docelowego” to jedynym skutecznym rozwiązaniem – aby wyleczyć zapalenie skóry będące jej następstwem oraz aby zapobiec nawrotom – jest zmiana jedzenia.

Właśnie dlatego Legend Skin jest najlepszą karmą dla psów na alergie skórne.

Jej zaletą jest niepowtarzalna receptura:

  • Całkowity brak mięsa pochodzącego z hodowli intensywnej;
  • Użycie anchois łowionego na otwartym morzu;
  • Zastosowanie roślin o potwierdzonych właściwościach korzystanie wpływających na skórę i sierść;
  • Idealny balans pomiędzy kwasami tłuszczowymi Omega3 i Omega6 (1:2);
  • Wykorzystanie surowców nie modyfikowanych organicznie oraz bezglutenowych;
  • Prosta receptura (ograniczona ilość składników);
  • Karma bez zbóż.

Osiągnięcia Forza10

FORZA10 opublikowało wiele naukowych artykułów dotyczących mechanizmów i wpływu roślin na układ odpornościowy, prowadząc badania nad odżywianiem przez ponad 20 lat. Ponad 25 badań, opublikowanych w międzynarodowych magazynach naukowych, potwierdza skuteczność karm FORZA10 przeznaczonych dla psów z nietolerancją pokarmową. Co więcej, ponownie oceniamy rolę odżywiania w rozwiązywaniu problemów związanych z wielorakimi mechanizmami, w tym alergiami skórnymi.

Wypróbuj Legend Skin bez okresu przejściowego i przekonaj się, że naprawdę jest to najlepsza karma bez zbóż na alergie skórne. My nie mamy co do tego wątpliwości.