Mięso wieprzowe w karmieniu psów i kotów.

13 stycznia 2020

Receptury FORZA10

Wszystkie składniki receptur FORZA10, w tym sardele, dobierane są w oparciu o precyzyjną zasadę: muszą być wolne od pewnych resztek chemicznych i farmakologicznych, które w badaniach in vitro okazały się być odpowiedzialne za liczne stany zapalne wywołane nietolerancją pokarmową. Firma zrodziła się z trzydziestoletniego doświadczenia klinicznego Sergio Canello, weterynarza, który założył FORZA10 wraz z działem badań i rozwoju. Centrum Badawczo-Rozwojowe zgromadziło w ciągu 22 lat niezrównaną wiedzę i doświadczenie na temat tego, co należy uwzględnić i czego unikać w tworzeniu karmy dla naszych zwierząt domowych. Wszystko to przekłada się na nadzwyczajne referencje linii FORZA10 Legend. Nie produkujemy zwyczajnych chrupków, tworzymy receptury naukowe, które są wynikiem kilkudziesięciu lat codziennej praktyki klinicznej i badań. I nie tylko chwalimy się jego skutecznością w walce z nietolerancją pokarmową poprzez samo gadanie: za każdym produktem kryją się badania publikowane w międzynarodowych czasopismach naukowych, badania dostępne dla każdego. Wszystkie formuły były przez długi czas testowane, jako zwyczajna żywność i okazały się być wolne od niepożądanych skutków. Skuteczność każdego produktu jest szybka, ale nie dzieje się tak dlatego, że czynimy cuda: po prostu pozwalamy naturze pracować bez przeszkód stworzonych przez człowieka, doprowadzając odsetek różnych chorób do poziomu naturalnego, znacznie niższego niż obecny.

W jakim celu stosuje się mięso wieprzowe?

Nasze receptury zawierają niewielką ilość europejskiej wieprzowiny, która jest znacznie chudsza od tradycyjnej. To białko, ponownie docenione i często wykorzystywane w żywieniu człowieka, jest podobne do białka dzika, będącego ofiarą wilka. A wilk, jako przodek psa, jest dla niego dobrym wzorem.

Wieprzowina jest używana, ponieważ:

  • wieprzowina europejska jest wolna od resztek farmakologicznych powodujących reakcje alergiczne i nietolerancję;

  • jest źródłem doskonałej jakości białka i doskonale nadaje się dla psa;

  • jest bogata w aminokwasy rozgałęzione, które doskonale uzupełniają te pochodzące z ryb, a które już same w sobie są wyjątkowe;

  • jest niezwykle smaczna i lekko strawna;

  • jest testowana od bardzo dawna, dowodząc, że wraz z rybami morskimi pozwala nie tylko osiągnąć cele indywidualne, ale także nadaje się jako produkt codziennego użytku;

  • jest ważnym składnikiem receptur FORZA10, zaprojektowanych w celu przywrócenia i utrzymania zdrowia naszych zwierząt domowych.

  • jej białko, ponownie docenione i często wykorzystywane w żywieniu człowieka, jest podobne do białka dzika, będącego ofiarą wilka, czyli zwierzęcia, które doskonale znamy jako przodka wilka.