Pułapki monoporotein (produktów jednobiałkowych)

Pułapki monoporotein (produktów jednobiałkowych)
22 lutego 2021

W ostatnich latach na rynku pojawiło się wiele produktów jednobiałkowych wytwarzanych przez firmy na całym świecie. Pierwszymi monoproteinami na świecie były karmy FORZA10 z rybami, które skomponowałem i wyprodukowałem jeszcze w 1995 roku, kiedy nikt nie rozumiał znaczenia stosowania ryb u psów, nie mówiąc już o stosowaniu jednego źródła białka.

Ryby absolutnie nie używano w karmach dla psów, wydawało się to nawet absurdalne. Faktem jest, że obecnie wszystkie firmy na świecie używają jej obficie i każdy zauważył, że ryby złowione w morzu są znacznie lepsze niż mięso. Dlaczego? Z prostego powodu. Mięso, które jemy my i nasze zwierzęta, pochodzi z intensywnej hodowli i zbyt często zawiera pozostałości farmakologiczne, które okazują się toksyczne, wywołując wszelkiego rodzaju nieprzyjemne reakcje organizmu.

Nauka uważa, że ​​niepożądane reakcje na żywność (nietolerancje i alergie) zależą od pożywienia, podczas gdy prawie zawsze są one prostymi nośnikami najróżniejszych substancji chemicznych i farmakologicznych, które są wykorzystywane do zwiększenia produkcji wszystkiego, co dociera do naszego organizmu.

Jak się wydostać?

Jedynym sposobem jest zidentyfikowanie, na ile to możliwe, obszarów geograficznych, na których nie ma produkcji przemysłowej i gdzie nadal rządzą mechanizmy przyrody. Tak właśnie zrobiłem z fabryką na Islandii, być może ostatnią naturalną oazą organiczną na świecie, w której ryby i mięso są nadal stworzone przez naturę. Kilka kroków od oceanu i pastwisk możemy monitorować wszystkie etapy łańcucha dostaw, będąc w stanie zagwarantować to, co produkujemy i oferujemy na rynku. Wszystkie produkty pozbawione są konserwantów i barwników, są gotowane na parze z unikalnymi w skali światowej rybami i mięsem.

Te wilgotne monoproteiny składają się między innymi z wciąż niezanieczyszczonej wody topniejącej z lodowca, wody o wyjątkowym pH 8,4, która filtruje się przez wulkaniczną glebę, wzbogacając się w minerały i elektrolity, dzięki którym wszystkie wody wulkaniczne są znane i zdrowe.

Są to produkty bezkonkurencyjne na świecie i jednocześnie bardzo smaczne. Zasadniczo nie ryzykują spowodowania tych nagłych pogorszeń zdrowa psa, które powodują również najlepsze produkty jednobiałkowe.

Decyzja o wyborze nas należy do Ciebie, przede wszystkim ze względu na jakość i skuteczność wszystkich naszych produktów, ale także dlatego, że reprezentujemy włoską flagę na świecie zarówno poprzez włoską fabrykę, pierwszą w Europie, która ma również wytwarzać produkty organiczne, oraz tą ma Islandii, zarządzana przez nas, dumnych Włochów.

 

Dr Sergio Canello

Forza10 założyciel i szef działu badań i rozwoju firmy Sanypet
Lekarz weterynarii i międzynarodowy ekspert ds. chorób związanych z żywieniem