Różnica między pokarmami dla jelit FORZA10

30 października 2023

Pokrótce wyjaśnimy rolę poszczególnych produktów FORZA10 dedykowanych układowi żołądkowo-jelitowemu.

Założenie: wszystkie nasze produkty, w odróżnieniu od tego, co jest niezbędne dla wszystkich innych na rynku, nie wymagają okresu adaptacyjnego.
FORZA10 Intestinal Active (zarówno dla psów, jak i kotów) doskonale sprawdza się przy przewlekłej lub nawracającej biegunce u osobników z prawidłową temperaturą, które mają się dobrze, jedzą i są szczęśliwe. W takim przypadku biegunka, nawet jeśli występuje latami, zniknie w ciągu pierwszych dwóch dni diety.
FORZA10 Colon Fase 1 , gdy u pacjenta występują nawracające, mniej lub bardziej odległe od siebie epizody obfitej biegunki ze śluzem, mniej lub bardziej obfitymi śladami krwi, silnym bólem kolkowym i wymiotami , które mogą również zawierać krew. Wszystkie te objawy prowadzą do IBD.FORZA10 Colon Fase 2 . Pokarm ten stanowi dietę uzupełniającą dla osobników cierpiących na IBD po odpowiednim, kilkumiesięcznym okresie fazy 1.

Wilgotne karmy Colon . Ten mokry produkt został w zasadzie stworzony dla osobników, które potrzebują podniesienia smakowitości karmy.