Wyeliminuj kości!

Wyeliminuj kości!
1 października 2018

Dlaczego kości nie są dobre dla psów?

Wszyscy, którzy dopiero niedawno zaczęli śledzić moje artykuły, zauważcie proszę, że kości są najbardziej szkodliwym pożywieniem dla naszych zwierząt.

Oczywiście kość sama w sobie nie jest toksyczna, ale obecność różnych chemicznych i farmaceutycznych resztek, które się w niej osadzają sprawia, że staje się trująca. Jestem pewny, że jeżeli twój pies je kości zbyt często, natychmiast pojawi się jeden lub więcej z denerwujących symptomów tj. swędzenie karku lub pleców, łupież, głód trawy, wzdęcia, biegunka, brak łaknienia,, wymioty, łzawienie oczu, lizanie łap, potrząsanie głową. Oksytetracyklina – lek, który pozostawia osad w kościach, jest bezpośrednią przyczyną występowania tych objawów.

Kości: FORZA10 badania

W tym temacie przeprowadziliśmy wiele badań, których wyniki opublikowaliśmy w międzynarodowych czasopismach. Jeśli masz dość szczęścia i znasz kogoś kto hoduje zwierzęta na mięso w „starożytny” sposób, zauważysz, że kości tych zwierząt nie powodują żadnych niepokojących symptomów. Mogą powodować klasyczne „mechaniczne problemy” tj. zaparcia, niedrożność jelit, a nawet perforację jelita, ale żadne z wyżej wymienionych, z natury toksycznych objawów nie występuje.

Dlatego kości są dobrym wskaźnikiem biologicznym i mogą nam powiedzieć czy mięso, które jemy jest zdrowe czy nie. Zwróć na to uwagę, ciężko popełnić błąd.